На Львівщині стартував Чемпіонат України з велоспорту (відео, фото)

12 Березня 2021 - 18:36 347572

У  п’ятницю, 12 березня у Львові на велотреку, який знаходиться на території стадіону «СКА» розпочався чемпіонат України з велоспорту на треку. Про це повідомили кореспонденти «Варта 1».

На львівському треку представлений чемпіонат України з олімпійськими видами програми для чоловіків, жінок, юніорів та юніорок у різних вікових категоріях.

» Це чергові наші змагання, які проходять  у місті Львові, чемпіонат України з велоспорту на треку. Ці змагання також є рейтинговими для наших учасників.   » - розповів Роман Селіверстов, головний спеціалст Львівського обласного управління молоді та спорту.

Стартувало 20 команд, 213 спортсменів, найкращих велосипедистів України. Також Федерація велосипедного спорту допустила команду з Білорусі.

» По правилам може брати участь Україна, але ми допустили по квоті і наших друзів білорусів. Ми їм дозволили стартувати на цих змаганнях поза конкурсом. В очках і внутрішньому рейтингу вони участі не беруть.» - додав Роман Селіверстов.

Змагання триватимуть три дні приблизно з 10 ранку до 8 вечора, в якому проводитимуться всі види олімпійської програми.

» У змаганнях будуть такі дисципліни Олімпійської програми: спрінт, командний спрінт, командна гонка, гонка медісон, » - розповів Володимир Набойщіков, головний суддя змагань.

Кожен учасник може брати участь у двох видах велосипедного спорту в день.

Також спортсменів перевіряють на допінг контроль.