Спортсмени з Пустомитівщини здобули перемоги з кікбоксингу та фрі-файту

28 Лютого 2021 - 20:20 344846

Протягом 26-28 лютого в м. Бровари (Київська область) відбулись Всеукраїнські змагання з кікбоксингу WAKO. Про це повідомляє Пустомити Онлайн.

У змаганнях брали участь близько 800 спортсменів зі всієї України.

Чемпіоном України з кікбоксингу у ваговій категорії 63,5 кг. став Данилко Богдан, Майстер Спорту Міжнародного Класу та тренер у Академії бойових мистецтв «НОКАУТ» м. Пустомити.

Спортсмена, готував до змагань, легендарний Дмитрий Степанов, один з найталановитіших бійців 90-х, він вважається одним із засновників школи кікбоксингу в Білорусі.

27 лютого в Тернополі відбувся кубок України з Фрі-файту присвячений пам’яті ЗМСУ Ігоря Слюсарчука.

Представляв команду Львівської області тренер Пустомитівського СК «Академія єдиноборств Нокаут» Данилко Степан, який є Майстром спорту України та чемпіоном Збройних сил України.

Спортсмени Львівської області показали хороший результат, проявили характер та волю до перемоги і цим заслужено здобули третє командне місце, серед всіх областей України.

Спортсмен Пустомитівського СК «Академії єдиноборств нокаут» Сидор Олег став чемпіоном кубка України, а Мицько Максим став срібним призером кубка України. Завдяки цьому вони виконали норматив кандидата у майстри спорту України. Маркевич Арсен став бронзовим призером України.

Також Львівську область представляли спортсмени спортивних клубів:

Львів СК «Цитадель» Веклич Віталій , який посів - 1 місце, підготовкою спортсмена займався Заслужений тренер України Мумінов Алішер.

- Червоноград СК»UF MMA» Стула Давид, який посів 1 місце, підготовкою спортсмена займався тренер Рейман Олександр.

- Радехів СК «Воїн» Загурський Максим , який посів 3 місце, підготовкою спортсмена займався тренер Стасюк Павло.