Вболівальник у футболці на підтримку України вибіг на поле під час фіналу жіночого ЧС-2023

20 Серпня 2023 - 20:16 201937

«Зупиніть Путлера»

Вболівальник у футболці на підтримку України вибіг на поле під час фіналу жіночого чемпіонату світу. Сталося це під час першого тайму.

Інцидент відбувся на 26-й хвилині. На поле вибіг фан у масці, одягнутий у футболку з двома закликами: «зупинити Путлера» та «звільнити Україну».

Вболівальник після того, як потрапив на поле, намагався підбігти до однієї з лідерок збірної Англії Лорен Гемп. Проте був затриманий стюардами та виведений за межі поля.

Водночас на іншій стороні футболки вболівальника було зображено «неповний контур України» - без території Одещини.

Зустріч через уболівальника перервали на кілька хвилин. Після цього гру відновили, а Іспанія закінчила перший тайм, обігруючи Англію з рахунком 1:0.

Це не перший випадок, коли матч чемпіонату світу з футболу переривають вболівальники. На чоловічому ЧС-2022 на поле вибіг італійський фан - він також закликав підтримати Україну, а також виступив на підтримку ЛГБТ-спільноти і жінок в Ірані.