Український футболіст втратив свідомість під час матчу (ФОТО)

14 Листопада 2022 - 09:14 263365

На щастя йому вчасно надали допомогу

Під час матчу 13-го туру української Прем'єр-ліги проти «Олександрії» 25-річний півзахисник рівненського «Вереса» Станіслав Шарай втратив свідомість. Про це пише Суспільне.

Команди, що розташовуються у верхній частині турнірної таблиці («Олександрія» - четверта, «Верес» - шостий) зустрічалися в Олександрії. Станіслав Шарай розпочинав матч на лаві запасних та вийшов на заміну на 70-й хвилині.

Проте вже за сім хвилин тренеру рівненської команди Юрію Вірту довелося змінювати хавбека через те, що тому стало зле.

Футболіст  втратив свідомість, проте згодом прийшов до тями. Його забрали лікарі швидкої, на полі ж його замінив Василь Курко.

Пізніше на післяматчевій пресконференції головний тренер «Вереса» Юрій Вірт розповів деталі того, що трапилося з футболістом, підтвердивши втрату ним свідомості.

«Щодо Станіслава Шарая. Він втратив свідомість. Слава Богу, вчасно надали йому необхідну допомогу. І наші футболісти зорієнтувалися, і швидка діяла оперативно. Слава Богу, все добре. Больовий шок був. Добре, що все завершилося добре. Сподіваюся, він якнайшвидше повністю відновиться», - сказав Вірт.

«Верес» поки не надавав подробиць щодо стану свого футболіста. В офіційних каналах клубу в соцмережах вийшла публікація з побажаннями на адресу Станіслава.

Матч в Олександрії закінчився мінімальною перемогою господарів з рахунком 3:2. «Верес» зазнав своєї четвертої поразки в п'яти останніх матчах національної першості та залишається на шостій сходинці в таблиці.

Що відомо про футболіста?

Півзахисник Станіслав Шарай рівненського «Вереса» грає на позиції центрального хавбека, йому 25 років.

У чемпіонаті України загравався за «Альянс» з Липової Долини, «Краматорськ» та «Суми».

У сезоні 2022/23 провів 12 матчів за «Верес», в яких відзначився 1 голом та 1 результативною передачею.

Як повідомлялося раніше, честь звільнення Херсону рефері матчу «Шахтар»-«Зоря» вийшла на поле з кавуном