Як виїхати з Харкова та Одеси: розклад потягів на 28 квітня


27 Квітня 2022 - 19:00 304619


По території України продовжують курсувати евакуаційні рейси

Як виїхати з Харкова та Одеси: розклад потягів на 28 квітня

«Укрзалізниця» опублікувала графік руху евакуаційних, платних потягів та тих, що курсують з Одеси та Харкова як у межах країни так і  за кордон.

Графік руху безкоштовних евакуаційних поїздів, які курсують з Одеси 28 квітня: 

20:49 год 136/135 Одеса-Головна-Чернівці;

22:32 год 238/237 Одеса-Головна-Ужгород.

Потяг, який 28 квітня курсує з Одеси за кордон:

18:22 год 35/36 Одеса-Головна-Пшемисль.

Платні потяги, які 28 квітня курсують з Одеси в межах України:

15:00 год 26/25 Одеса-Головна-Рахів;

18:13 год 78/77 Вінниця-Ковель;

18:22 год 38/37 Одеса-Головна-Ужгород;

21:31 год 12/11 Одеса-Головна-Львів;

21:56 год 54/53 Одеса-Головна-Дніпро;

21:56 год 564/563 Одеса-Головна-Кривий Ріг;

22:03 год 105/106 Одеса-Головна-Київ-Пас.;

22:25 год 8/7 Кропивницький-Харків-Пас.;

23:28 год 117/118 Одеса-Головна-Ізмаїл.

Графік руху безкоштовних евакуаційних поїздів з Харкова на 28 квітня:

8:30 год 753 Харків-Пас.-Львів;

11:30 год 229/230 Харків-Пас.-Ужгород;

13:55 год 46/45 Лозова-Ужгород;

14:58 год 15/16 Харків-Пас.-Івано-Франківськ;

16:13 год 111/112 Харків-Пас.-Львів;

19:27 год 795/796 Харків-Пас.-Дніпро;

20:15 год 21/22 Харків-Пас.-Трускавець;

21:16 год 164/163 Харків-Пас.-Київ-Пас.;

21:43 год 8/7 Кропивницький-Одеса-Головна.


Коментарі
Подібні Новини
Пошук
Останні Новини