Збірна України зіграла у бойову нічию з Боснією і Герцеговиною (фоторепортаж)

13 Жовтня 2021 - 16:05 323055

Бойова нічия! Вчора, 12 жовтня на стадіоні «Арена Львів» відбувся матч кваліфікації Чемпіонату Світу 2022 між національними збірними України та Боснії і Герцеговини. Про це інформує Варта1.

Матч відбувався у Львові за неймовірної підтримки львівських уболівальників де головна команда країни не програла жодного матчу.

Перший тайм розпочався за повного домінування нашої команди і вже на 18 хвилині лідер команди Андрій Ярмоленко відкрив рахунок забивши у ворота Боснії. Андрій Ярмоленко забиває у 6 поспіль матчах на львівському стадіоні.

Як заявив на пресконференція головний тренер Боснії і Герцеговини Івайло Петєв, перші 25 хвилин були повністю програні його командою.

Згодом наша команда мала ще декілька чудових нагод відзначиться у воротах суперника. Перші моменти почали з’являтися і у гостів поля. Так на 27 хвилини виник швидкий випад лівим флангом та захисник Микола Матвієнко встиг відреагувати.

Знову наша команда має хороші забити шанс та, на жаль, вдача була не на стороні збірної.

Наприкінці тайму гості поля додали у гру та мали хороший шанс зрівняти рахунок у першому таймі.

Перший тайм завершився з перемогою, команди пішли у підтрибунні приміщення.

Другий тайм команда Петракова почала з хорошої атаки де могла реалізовувати гольовий момент. Команда суперників у надії відігратися почала все більше атакувати та оборона справлялась.

На 72 хвилині головний тренер національної збірної Олександр Петраков провів заміни: Данило Сікан вийшов замість Романа Яремчука та Сергій Сидорчук замість Миколи Шапаренка.

Аж на 77 хвилині виник гострий момент у якому зміг відзначитись Анель Ахмедходжіч влучивши у дальній кут воріт.

Згодом відбулись ще декілька замін у збірній Сергій Булеца замінив Віктора Циганкова, олександр Зубков замінив Андрія Ярмоленка, який відзначився у матчі.

Наприкінці матчу випад хороший шанс біля штрафного майданчику суперників та, на жаль, спроба удару була заблокована.

Арбітр матчу додав всього 3 хвилини, час сплинув швидко і матч завершився з нічийним рахунком 1-1.

Побажаємо нашій національній збірні тільки перемог та проходження на Чемпіонат Світу 2022 року! Вірній збірній!